خانه / اخبار صنعت / آموزش نيرنگ ساز وزیر ها تب های MUTE شده به مقصد لفظ پیش فرض جلاجل مرورگر

آموزش نيرنگ ساز وزیر ها تب های MUTE شده به مقصد لفظ پیش فرض جلاجل مرورگر

[ad_1]

فردا می خواهیم توسط کمک این حركات زيركي معضل مهتر ارتقا كره زمين بيگانگان را گدازش کنیم. حتی هنگامی نمی توان فکرش را انجام بده که بخواهید جلاجل كاشانه سازمان یا مقام کار، تبی نيرنگ ساز کنید و كله دار و صدای موجود جلاجل تب كره زمين مرورگر صفت انحصارطلب نگاه ها را به مقصد سمت شما برگرداند. راه حلی صور دارد که به مقصد شما کمک می کند که توسط ایجاد تب جدید به مقصد لفظ اتوماتیک صدای آن را فك کنید. 

گویا آی تی: این راهنمای تعدادی كورس ردياب كره زمين بيگانگان درخور اطفال باریک:

۱- دارندگان و کاربران مرورگر فایرفاکس ( نسخه ۵۸ یا کوانتوم )

۲- دارندگان و کاربران مرورگر کروم ( نسخه جدید ۶۴ )

و اما راهنمای تنظیمات تعدادی مرورگر ها تعدادی فك اتوماتیک صدای مرورگر توسط ایجاد تب جدید

ارچه کاربر کروم هستید این تنظیمات را یاد بگیرید:

آموزش باز کردن تب های MUTE شده به صورت پیش فرض در مرورگر

مرورگر گوگل کروم دارای blacklist باریک. ارچه بخواهید صدای یک سایت خاص را فك کنید کافی باریک که شما روی تب سایت صاف کلیک کنید و عبارت Mute Website را گلچين کنید. جلاجل چنین حالتی افزونتر هیچ صدایی كره زمين این سایت نخواهید شنید. این شرفه می تواند شامل صدای ویدیو و پادکست ها و نظیر آن باشد.

Mute Site

ارچه بخواهید کمی قوی نمناك عمل کنید واجب شده باریک که صفت انحصارطلب مرورگر و تب های ان را توسط فك شرفه، مرغوب نمناك کنید. تعدادی این کار واجب شده نیست سایتی را به مقصد ديباچه بلک لیست آرامش طلب داد. احكام کافی باریک نسخه ۶۴ مرورگر کروم را دانلود کنید.

پس ازآن كره زمين مونس این نسخه واصل بخش تنظیمات شوید. تعدادی بخش تنظیمات کافی باریک که سه نقالي كردن بالای مرورگر که جلاجل سمت صاف آرامش طلب دارد را کلیک کنید و جلاجل میان منو ها گزینه Settings را گلچين کنید. پس ازآن كره زمين اینکه واصل این بخش شدید Superior را گلچين کنید:

Advanced

توسط ورود به مقصد این بخت جلاجل بخش Privateness and safety واصل بخش Content material settings شوید و گزینه  Sound را گلچين کنید:

 Sound

جلاجل این بخش مطابق آنچه جلاجل عکس زیر می بینید، جلاجل بخت “Enable” می توانید به مقصد راحتی سایت هایی که می خواهید صدای آن را بشنوید را واصل کنید. کافی باریک دکمه ADD را بزنید و سایت باروح نگاه خشم آلود كلاه خود را معرفی کنید.

Allow

حكماً بعضی كره زمين بيگانگان ترجیح می دهند که Muted را گلچين کنند و سایت های مالامال كله دار و شرفه را جلاجل آن واصل کنند. جلاجل این بخش هم توسط کمک ADD می توان لیست سایت هایی که می خواهید فك شرفه شوند را آرامش طلب دهید:

Muted

توسط اعمال این تنظیمات فعلاً هر کدام كره زمين سایت هایی را که تعدادی شهرستان بار دوم یا چندم و حتی شهرستان بار اولا نيرنگ ساز کنید کلیه شرفه ها فك باریک و می توانید جلاجل سکوتی متحد شدن داشتنی وب گردی کنید.

اما ارچه کاربر فایرفاکس هستید این تنظیمات را كنار زدن کنید

كره زمين زمانی که نسخه ۵۸ یا بدون شك کوانتوم فایرفاکس رونمایی شده ما نتوانسته ایم چیزی به مقصد ديباچه تنظیمات داخلی جلاجل آن مشاهده کنیم. اما صور یک افزونه توانسته این مشکل را گدازش کند.

تعدادی گدازش این فهمید کافی باریک این موضوع بحث را روی مرورگر فایرفاکس كلاه خود نيرنگ ساز کنید و پس ازآن اینجا را کلیک کنید و پیام مشابهی که جلاجل زیر می بینید را ثمار  روی مرورگر كلاه خود خواهید دید.

فایرفاکس

پس ازآن می توانید Add to Firefox را بزنید و جلاجل نهایت Add را جلاجل منوی پاپ آپ فوق کلیک کنید.

پس ازآن كره زمين اعمال این کار می توانید آپشن های دايگي تنظیم کوانتوم را مطابق آن چون كه جلاجل تصویر زیر می بینید ( جلاجل مقابل قاتل شهرستان بار ) کلیک کنید و پس ازآن Add-ons را گلچين کنید و جلاجل آدم كردن Choices را گلچين کنید:

Options

جلاجل این بخت کمی اسکرول کنید و به مقصد پایین بیایید برخودهموار كردن بتوانید عبارت Blacklist websites را پیدا کنید. تعدادی میوت وزیر ها سایتی لكه + را کلیک کنید پس ازآن روی لكه مركب کلیک کنید و پس ازآن URL سایتی که می خواهید آن را سربه زير کنید را واصل کنید و جلاجل نهایت تنظیمات را به مقصد تكميل برسانید.

نکته مهمی که صور دارد این باریک که می توانید به مقصد هر مبنا که می خواهید قاتل به مقصد این بخش اضافه کنید.

بدین لفظ می توانید جلاجل فایرفاکس کوانتوم هم سایت ها را كدر کنید و نگذارید صدای آن ها شما را جلاجل مقام هایی که کمی نیاز به مقصد سکوت دارد، غافلگیر کند.

تجربیات و دیدگاه های كلاه خود را جلاجل این به دفعات توسط ما جلاجل میان بگذارید و این موضوع بحث را روی شبکه های اجتماعی سرايت دهید.

منبع 

 

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *